[vc_row][vc_column width="1/1"][vc_column_text]

1996 yılında kurulan şirketimiz Tüm Laboratuvar Sarf Malzemeleri, Mikrobiyoloji ürünleri,  Vakumlu Kan Alma Sistemleri, Numune toplama sistemleri ,Patolojik ürünler, Kimyasal malzemeler ve çeşitli Hastane sağlık gereçlerini  kaliteli ve güçlü yurt dışı şirketlerin temsilciliğini yaparak lider markaları ithal edip pazara kazandıran ve bu doğrultuda medikal market gibi hareket eden dinamik yapıda bir kuruluştur.

Tanıtım ve Satış aşamasında, müşteri sorunlarının cevaplanmasına kadar ki her konuda, karşılıklı diyalog ve anlayış içerisinde, kullanıcıların taleplerine cevap vermeyi ilke edinen şirketimiz, tecrübe ve bilgi birikimini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacaktır.

Mutlak müşteri memnuniyetini temel varoluş felsefesi kabul ederek, sürekli artan kalitesinden ödün vermeden, eğitimli personel ve sosyal sorumlulukları çerçevesinde sağlık sektörüne en doğru hizmeti verme çabasındadır.

Misyonumuz

Mert Laboratuvar Malzemeleri Ltd. Şti’nin kuruluşundan bugüne öncelikli hedefi; trend izleyen değil, belirleyen olabilmek ve farklı olanı sunabilmektedir. Amacı ise gerçek anlamda güç, düşünce ve hedef birliği üzerine kurulmuştur.Amacı, yeni sinerjiler yaratmak, ürün yelpazesini ve çeşitliliğini geliştirmek, etkinliğini ve örgütsel verimliliğini arttırmak, yüksek kalite standartlarında üreten yenilikçi özel isteklere cevap verebilen ürünlerle yeni ufuklar açabilmektir.

Vizyonumuz

Mert Laboratuvar ürün kalitesi ve çeşitliliği, modern, dinamik, yenilikçi ve genç kadrosuyla, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla, ülkemizi bu pazarda başarılı ve gururlu bir şekilde temsil etmeye devam edecektir.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][:en][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_column_text]       Mert Laboratuvar Malzemeleri Ltd. Şti. was established in 1996 to supply Diposable Laboratory Equipments,Microbiology Products,Vacuum Blood Collection Systems,Specimen collection systems,Pathological Consumables,Chemical Products and various types of Disposable Hospital Health Appliances by representing those to strong and essential overseas companies.      Since its foundation, our company has been  acting like a medical market with its dynamic structure.We try to meet the demands of users with our insightfulness and  full relevancy by using our corporate knowledge.
     Our Mission:Serving the different products by designating trends rather than following them.Strategic thinking ,creating new synergies,improvement of our product range and increasing our productivity are purposes of our existence.      Our Vision:Mert Laboratuvar will  continue to represent our country at the international market with its customer satisfaction oriented understanding and its creative working team. [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][:]]]>