Mert Laboratuvar Malzemeleri

1995 yılında kurulan şirketimiz, medikal sektördeki yenilikleri yakından takip ederek çözüm odaklı bir anlayışla müşterilerine hizmet vermektedir.

Genel laboratuvar sarf malzemeleri, mikrobiyoloji ürünleri,  vakumlu kan alma sistemleri, numune toplama sistemleri, patoloji sarf ürünleri, kimyasal malzemeler ve çeşitli hastane sağlık gereçlerini  kaliteli ve güçlü yurt dışı şirketlerin temsilciliğini yaparak lider markaları ithal edip pazara kazandıran ve bu doğrultuda medikal market gibi hareket eden dinamik yapıda bir kuruluştur.

Tanıtım ve satış aşamasında, müşteri sorunlarının cevaplanmasına kadar ki her konuda, karşılıklı diyalog ve anlayış içerisinde, kullanıcıların taleplerine cevap vermeyi ilke edinen şirketimiz, tecrübe ve bilgi birikimini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacaktır.

Mutlak müşteri memnuniyetini temel varoluş felsefesi kabul ederek, sürekli artan kalitesinden ödün vermeden, eğitimli personel ve sosyal sorumlulukları çerçevesinde sağlık sektörüne en doğru hizmeti verme çabasındadır.